Zaprawdę powiadam Wam nie ma takiej szajki jak ta...
RSS
wtorek, 20 kwietnia 2010
Spotkanie. Jednak maj :)
Miało być w kwietniu, ale nic z tego nie będzie, niestety. Może raczej udałoby się zgrać jakiś termin na początku maja? Może w ten długi-niedługi weekend?
12:15, pawelwitecki
Link Komentarze (3) »
wtorek, 06 kwietnia 2010
Spotkanie. Kwiecień.
Kochani!

Po udanym spotkaniu w Otwocku przyszedł czas, aby zrealizować ustalenia i spotkać się po raz kolejny. Będę ten post jeszcze edytował, proszę też śledzić komentarze, a już na pewno będziemy z Madzią informować telefonicznie, ale wstępie mogę podać dwa terminy: 11 kwietnia (niedziela) lub 17 kwietnia (sobota).

Detale wkrótce, czekam na pierwsze info od Was.

13:08, pawelwitecki
Link Komentarze (1) »
piątek, 02 kwietnia 2010
świąteczne życzenia
spokojnych Kochani
pełnych oddechu
takich jakie chcecie

ps dzięki za czas, który poświęciliście na spotkanie

11:15, katjank
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 lutego 2010
Spotkanie. Marzec. Zdjęcia.
postanowiłam posuchę trochę zmienić i napisać słów parę.
jaki to odzew przyniesie nie wiem ale pomysłów innych kilka mam też.
otóż - po ostatnich przemyśleniach z Julką doszłyśmy o wniosku, że dobrym pomysłem byłoby odświeżenie naszej wiedzy zdjęciowej z czasów licealnych. jak wiecie lub nie posiadam jakiś tam zbiorek zdjęć o tematyce młodzieńczej a ich widok jest zawsze jak miód na mę duszę hehe.
co Wy na to żeby tak zrobić tonę makaronu ze szpinakiem, zakupić kilka flaszek wina białego rodzaju riesling halbtrocken lub porządnej czeskiej białej Ludmiły i się spotkać?
liczbyłabym na inne zbiory zdjęciowe też coby poszerzyć możliwości.
no i w ogóle to zawsze pretekst żeby się spotkać.
a chciałam przypomnieć, że kiedyś nie potrzebowaliśmy pretekstów...
czekam na zwrotne info o chęci/niechęci, terminach itp
ja na
10:17, katjank
Link Komentarze (18) »
sobota, 23 maja 2009
Zdjęcia
Jak się dowiedziałem zdjęcia - z powodów osobsitych - będą później. Jak tylko je jakoś przechwycę to, tak jak już pisałem, prześlę link na n-k i wkleję tutaj.
07:29, pawelwitecki
Link Komentarze (1) »
niedziela, 17 maja 2009
No i po imprezie
Dość długo czekaliśmy na tę imprezę - od momentu jej "wymyślenia", do wczorajszej realizacji. Ale się doczekaliśmy i zdaje się, że większość osób, a także domowych babcino-dziadkowych sprzętów, przetrwała bez uszczerbku.

Byliśmy My, były Nasze dzieciaki, zabrakło kadry nauczycielskiej, ale wybaczamy (prawda?). Gdyby nie dzieciaki, to kwintesencją spotkania byłoby stwierdzenie, że mimo, że to już 10 lat po maturze, ale My nie zmieniliśmy się prawie wcale i jakby tak przyjrzeć się, jak ludzie rozmawiają i jak się zachowują, to można by powiedzieć, że to jakaś przerwa w lekcjach.

Podziękowania należą się Babci i Dziadkowi, którzy ryzykowali zdrowiem swoim i nerwami zezwalając na przybycie tak kochanej hałastry. Miejmy nadzieję, że wszystko pozostawiliśmy w stanie nietkniętym (przynajmniej prawie nietkniętym). Podziękowania także dla wszystkich, którzy przybyli - jesteście kochani - stworzyliście po raz kolejny atmosferę, której można doznać raz na pięć lat. W końcu - pozdrowienia dla tych, których - z różnych powodów - nie było. Mamy nadzieję, że za pięć lat, w Monte Carlo, będą już wszyscy.

PS. Relacja foto będzie wkrótce, wkleję link na 4aa.blox.pl i roześlę na naszej-klasie.

07:19, pawelwitecki
Link Komentarze (6) »
sobota, 09 maja 2009
Impreza "10 lat po maturze"
Info dla tych wszystkich, którzy nie dostali info na naszej-klasie a czytają tego bloga, czyli dla endemicznych członków klasy 4aa :)

Impreza jest. Konkretnie - 16 maja 2009 o godz. 16:00 w Jaktorowie, przy ul. Skokowskiego, w dawnym domu Edyty B. Jeśli ktoś nie wie, gdzie to jest - niech da znać. Wszystko wyjaśnię :)

Impreza jest typu grillowego. Jak chcecie zjeść coś konkretnego to najlepiej to przynieście. Podobnie z napojami i alko.

Przybywajcie! :)

04:13, pawelwitecki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 02 lutego 2009
10 lat po
Panie i Panowie, trzeba się zorganizować. W tym roku mija 10 lat od naszej matury i retorycznie jedynie zapytam: czy chcemy to uczcić?

Wszystkich chętnych do pomocy, posiadających zajefajne pomysły i zapał, zapraszam do zamieszania tu propozycji, albo przesyłania do mnie pod mailem: p1a2w3e4l@gmail.com

17:50, pawelwitecki
Link Komentarze (6) »
czwartek, 29 stycznia 2009
Co nieco do złapania
Kolejne krótkie info o nowym blogu 4AA. Tym razem Paweł postanowił wyszaleć się muzycznie i podjął się prowadzenia bloga o wiele mówiącej nazwie Łap ten rap! Życzymy powodzenia i idziemy posłuchać :)
środa, 31 grudnia 2008
31 grudnia 2008
Z okazji dzisiejszego dnia, jak wiadomo, tradycyjnie, składamy wszystkim użytkownikom tego bloga życzenia samej pomyślności i dobrych chwil w Nowym Roku oraz serdecznie zapraszamy do pisania (częstszego albo w ogóle do pisania!). Całusy i do zobaczenia, gdy już będziemy rok starsi :)
21:30, pawelwitecki
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18